قوانین و مقررات


  • سایت “ایرانسیپ” تمام تلاش  می کند که آگهی استخدامی شرکت ها و کسب و کار های معتبر را منتشر کند، اما هیچ گونه تضمینی در خصوص نحوه کار و اعتبار کارفرمایان و آگهی دهندگان نمی دهد. لذا کارجویان خود می بایست نسبت به اصالت و اعتبار کارفرما / آگهی دهنده اطمینان پیدا کنند.
  • سایت “ایرانسیپ” تمام تلاش خود را برای معرفی هرچه بهتر فرصت های شغلی و یافتن بهترین و مناسب ترین کارجویان توسط کارفرمایان می نماید اما در نهایت این خود کارفرمایان هستند که نیاز است نسبت به سوابق و ویژگی های کارجو اطمینان حاصل نمایند.
  • سایت “ایرانسیپ” بعنوان سیستم واسط بین کارفرما با کارجو با بهره گیری از سیستم جستجو آگهی ها بر اساس زمانبندی آگهی ها را حذف می کند . 
  • سایت “ایرانسیپ” به آدرس irancyp.ir تنها یک سایت اطلاع رسانی، خدمات شغلی و نمایش آگهی های استخدامی است که وظیفه ارتباط دادن کارفرما و کارجو به بهترین نحو ممکن است.

    در صورت مشاهده مواردی مغایر با اصول اخلاقی و قانونی جمهوری اسلامی ایران و یا موارد بندهای فوق لطفا از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما  مدیران سایت را در جریان قرار دهید.

درج شغل جدید

سامانه مشاغل و استخدام  سیستمی ساده و کارا جهت یافت یک شغل در کوتاهترین زمان ممکن - بدنبال نیروی کار کارآمد جهت استخدام در شرکت  یا در کسب کارتان هستید کافی است ثبت نام کنید و اولین آگهی خود را بسازید به آسانی هم کسب و کارتان و فعالیتان معرفی کنید و نیرو جذب کنید برای کسب اطلاعات  بیشتر اینجا کلیک کنید


logo-samandehi

ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید

Follow @IRANCYP

خرید لایسنس قانونی آنتی ویروس آویرا